ÁLLÁSHIRDETÉS

    153

    Munkaviszony jellege: határozatlan idejű munkaviszony

    Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő

    A munkavégzés helye:

    Tárnoki Köz-Ért Kft. telephelye

    (2461 Tárnok, Dózsa György út 148.)

    A munkakörhöz tartozó feladatok:

    – Teljes körű könyvelési feladatok ellátása

    – A beérkező számlák könyvelése

    – Vevő számlák kiállítása, ellenőrzése

    – Pénztár naprakész könyvelése

    – Bankkivonat könyvelése

    – Szállító,- és vevő folyószámlák folyamatos egyeztetése

    – Havi / negyedéves / zárások és beszámoló készítése és ezekhez tartozó analitikák készítése

    – Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval

    – Vegyes tételek könyvelése

    – Tárgyi eszközök nyilvántartása

    – ÁFA nyilvántartások elkészítése, elszámolása, benyújtása

    – Adó- és járulék jellegű fizetési kötelezettségek megállapítása és bevallása

    – Adóhatósági ellenőrzéseken képviselet

    – Az aktuális adóbevallások elkészítése

    – Év végi zárás készítése és mérlegkészítés

    – Szigorú számadású bizonylatok nyilvántartása

    – Társadalombiztosítási ügyintézés

    – Teljes körű bérszámfejtés

    – Esetleges változások bejelentése

    Juttatások:

    Fizetés megegyezés szerint

    Pályázati feltételek:

    – büntetlen előélet

    – magyar állampolgárság

    – Mérlegképes könyvelő végzettség

    – Legalább 3-5 év teljes körű könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat

    – A magyar számviteli és adótörvények naprakész ismerete

    – Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Office)

    – Önálló, precíz, megbízható munkavégzés

    A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

    – tárnoki lakóhely

    – számlaképesség

    – B kategóriás jogosítvány

    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

    – iskolai végzettséget igazoló dokumentumok másolata

    – fényképes, szakmai önéletrajz

    – erkölcsi bizonyítvány

    A munkakör betölthető: 2013. március 1.

    A pályázat benyújtásának határideje: 2013. február 25.

    A pályázat benyújtásának módja:

    Személyesen a cég ügyvezetőjéhez vagy postai úton a pályázatnak a Tárnoki Köz-Ért Kft. postacímére történő megküldésével. Kérjük a borítékon feltüntetni a munkakör megnevezését: mérlegképes könyvelő