Rákóczi-díj 2013.

    123

    Iskolánk tanítónője Egerfalván született. Tanítói pályafutását itt, Tárnokon 1977. szeptember 1-jén kezdte meg, majd a százhalombattai Ságvári Endre Általános Iskolában tett néhány éves kitérő után 1985. augusztus 1-jétől a mai napig folyamatosan iskolánkban tanít. Munkáját lelkiismeretesen és nagy odaadással végzi. Szakmailag jól felkészült pedagógus. Évek óta sikeresen vezeti be tanítványait is matematika világába, és együtt ismerkednek meg iskolai és tágabb környezetünkkel. Az iskola minőségfejlesztési munkájában is szerepet vállalt, ahol precizitásával tudta e feladatkörben a mérésértékeléseket elvégezni.

    A Rákczi-díj annak a pedagógusnak adományozható, aki példamutató munkájával, magas színvonalú nevelői, oktatói tevékenységével kivívta a szakmai vezetők és a szülői munkaközösség elismerését. A díjból évente legfeljebb egy adományozható. A díjjal emlékplakett, igazoló okirat és pénzjutalom jár.

    tarnokhir.hu