Újabb tárnoki karatesikerek

64

A tárnoki karatékák a Shotokan Karate International Hungary meghívásának eleget téve december 8-án részt vettek a Százhalombattán rendezett SKI Hungary Országos Bajnokságon. Versenyzőink ismét remekeltek: 3 arany, 2 ezüst, és 3 bronzérmet illetve 1 negyedik helyezést szereztek.

##IMG16635##Barki Milán mind a formagyakorlat (kata), mind a küzdelem (kumite) versenyszámban országos bajnok lett, így övé lett „A legeredményesebb versenyző 16 éves korig” különdíj is.

Barki Gábor szintén országos bajnok lett a kumite versenyszámban. A katában ezüstérmet szerzett.

Susánszky Anna is két érmet nyert: ezüstöt a kumitében és bronzot a katában.

Muk Péter harmadik lett a kata versenyszámban, Rácz Ádám pedig a kumitében lett harmadik. Szőllősi Zoltán a negyedik helyen végzett.

##IMG16636##A közös öröm pedig még jobban fokozódott, amikor a csapat SMS-t kapott Szerbiából, ahol Rácz Sándor éppen a Shotokan Karate Európa Bajnokságon vett részt. Sanyi ugyanis a magyar csapat tagjaként harmadik lett csapat kumite versenyszámban.

A tárnoki karatésok ezzel a versennyel fejezték be a rendkívül sikeres 2012-es versenyévadot.