Takarítsuk ki Tárnokot! Köztisztasági akció április 20-án

  57

  Az akció keretén belül a lakosság valamint helyi civil szervezetek segítségével települési nagytakarítást rendezünk. Tárnok kül- és belterületi részein munkagépek, teherautók, konténeres autók és önkéntesek aktívan tesznek településünk tisztaságáért.

  Az akciót Tárnok Nagyközség Önkormányzata szervezi, de részt vállal benne a tárnoki Mezőőri Szolgálat, a Közterület-Felügyelet, a Tárnoki Köz-Ért Településüzemeltetési Kft. valamint a Tárnokőr Környezet- és Természetvédő Közhasznú Egyesület és a Benta-Kör Állat-, Természet és Környezetvédők Egyesülete is.

  Várjuk olyan önkéntesek jelentkezését, akik elvállalják egy-egy utca vagy utcarész takarításának megszervezését és elvégzését. Várjuk helyi vállalkozók jelentkezését, akik szállító jármű vagy rakodógép biztosításával tudják segíteni az akciót.

  Önkénteseket várunk továbbá településünk egyéb részeinek (patak, tópart) szervezett takarításához is. A munkához zsákot és kesztyűt adunk!

  Az akció időpontja: 2013. április 20. (szombat)

  Az akcióközpont: Tárnok, Egészségház parkoló

  Gyülekezés: reggel 8.00 órakor az Egészségháznál

  Jelentkezés: Cseresnyés Attila 06 (20) 571 9993