ÁLLÁSHIRDETÉS

    62

    A Tárnoki Köz-Ért Településüzemeltetési és Vagyongazdálkodási Kft. pályázatot hirdet

    KARBANTARTÓ/GÉPKOCSIVEZETO

    munkakör betöltésére

    Munkaviszony időtartama:

    határozatlan idejű munkaviszony

    Foglalkoztatás jellege:

    teljes munkaidő (heti 40 óra)

    A munkavégzés helye:

    Pest megye, 2461 Tárnok, Dózsa György út 148.

    A munkakörhöz tartozó feladatok:

    Belföldi szállítás

    Általános karbantartási feladatok

    Juttatások:

    fizetés megegyezés szerint

    Pályázati feltételek:

    B és C kategóriás jogosítvány

    magyar állampolgárság, büntetlen előélet

    A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

    hasonló területen szerzett tapasztalat, tárnoki lakóhely

    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

    iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolata

    szakmai önéletrajz

    A munkakör betölthetőségének időpontja: 2013. július 1.

    A pályázat benyújtásának határideje: 2013. június 20.

    A pályázat benyújtásának módja:

    Postai úton, a pályázatnak a Tárnoki Köz-Ért Kft. postacímére

    történő megküldésével vagy személyesen a cég székhelyén.

    A borítékon kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: karbantartó/gépkocsivezető