ÁLLÁSHIRDETÉS

    214

    Feladatok:

    • termék szemrevételezéssel, vagy merőeszközzel való ellenőrzése,

    • minőségbiztosítási elvek figyelembevétele,

    • selejtes termékek kezelése, dokumentálása,

    • munkavédelmi, tűzvédelmi, környezetvédelmi szabályok betartása,

    • munkaterület tisztán tartása.

    Elvárások:

    • alapfokú végzettség,

    • autóiparban, termelő cégnél szerzett tapasztalat,

    • minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat,

    • éleslátás és jó szem-kéz koordináció,

    • precíz munkavégzés, megbízhatóság,

    • monotónia tűrés,

    • türelem.

    Munkaidő: folyamatos műszakban, 2 nap 12 óra és 2 nap pihenőnap

    Amit kínálunk:

    • fix alapbér + műszakpótlékok,

    • kulturált munkakörnyezet,

    • hosszú távú munkavégzés,

    • professzionális szakmai háttér,

    • fejlődési lehetőségek.

    Referencia kód: PRA-001

    Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével vagy a referenciaszám megjelölésével, a következő e-mail címre: allas4@prohuman.hu

    Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy csak az elvárásoknak teljes mértékben megfelelő jelentkezőkkel tudjuk felvenni a kapcsolatot.