ÁLLÁSHIRDETÉS – KARBANTARTÓT KERESÜNK

    92

    A Tárnoki Köz-Ért Településüzemeltetési és Vagyongazdálkodási Kft. pályázatot hirdet

    KARBANTARTÓ munkakör betöltésére.

    Munkaviszony időtartama: határozatlan idejű munkaviszony

    Foglalkoztatás jellege: teljes munkaidő (heti 40 óra)

    A munkavégzés helye: 2461 Tárnok, Dózsa György út 148.

    A munkakörhöz tartozó feladatok: általános karbantartási feladatok

    Juttatások: fizetés megegyezés szerint

    Pályázati feltételek: magyar állampolgárság, büntetlen előélet

    A pályázat elbírálásánál előnyt jelent: hasonló területen szerzett tapasztalat, tárnoki lakóhely, jogosítvány

    A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások: iskolai végzettséget igazoló dokumentum másolata, önéletrajz

    A munkakör betölthetőségének időpontja: 2014. május 1.

    A pályázat benyújtásának határideje: 2014. április 25.

    A pályázat benyújtásának módja: postai úton, a pályázatnak a Tárnoki Köz-Ért Kft. postacímére történő megküldésével vagy személyesen a cég székhelyén.

    A borítékon kérjük feltüntetni a munkakör megnevezését: karbantartó